(2kB)
Strona zawiera opisy:wentylatory instalacyjne - dachowe
temat zawiera:wentylatory instalacyjne - osiowe
wentylatory instalacyjne - promieniowe
wentylatory instalacyjne - dachowe
wentylatory instalacyjne - dachowe RUFO
wentylatory instalacyjne - dachowe RUFINO
wentylatory instalacyjne - kanałowe
kurtyny powietrzne, wstęgowe
wentylatory małogabarytowe, niskonapięciowe
wentylatory do okapów
wentylatory dla obiektów sakralnych
zestaw do odciągu trocin i spalin
zobacz też tematy powiązane:akcesoria montażowe
przepustnice
podstawy dachowe
regulatory obrotów
przewody elastyczne
nawiewniki, wywiewniki
tłumiki
przepusty dachowe MF
(2kB)(2kB)
Wentylatory dachowe wykonania indywidualne
       Oferuje się różne rodzaje wentylatorów dachowych. Najpopularniejszy rodzaj wentylatorów dachowych, to wentylatory kapeluszowe. Wentylatory te powstają na bazie wentylatorów kanałowych, stąd cechą ich jest niska głośność i duża wysokość podnoszenia.
Wydajność jest współzależna w funkcji od wysokości podnoszenia (oporów) tak jak dla wentylatorów kanałowych typ: TD, BCK, WOX - 40. Jako odmienną grupę wentylatorów dachowych, zwłaszcza o większych wydajnościach i dużych ciśnieniach, oferuje się wentylatory skrzynkowe. Wentylatory te buduje się na bazie doboru wentylatorów bębnowych z napędem bezpośrednim lub z przekładnią pasową.
Charakterystyki wentylatorów dachowych BC.
       Wszystkie wentylatory dachowe mogą być wyposażone zamiast w silnik elektryczny w silnik pneumatyczny. Daje to możliwość pracy wentylatora przy podwyższonym zapyleniu, w podwyższonej temperaturze, z gazach zapalnych. Silniki pracują na ciśnieniu 4,8 bar.
Wentylator dachowy, nawiewny z podstawą dachową tłumiącą. W tej grupie oferuje się również wentylatory dachowe, budowane na bazie wentylatorów osiowych. Cechuje je duża wydajność i niska głośność pracy.
(5kB)(5kB)
       Doboru wentylatorów dokonuje się na konkretne zapotrzebowania instalacji w zakresie wydatku powietrza, pokonania oporów przepływu, minimalnej głośności. Możliwe są również wykonania przeciwwybuchowe. W zakresie wentylatorów osiowych i bębnowych stosuje się wentylatory ZIEHL ABE GG, NICOTRA, COMEFRI, MARZORATI, jak również wentylatory osiowe S.J. METALOWIEC z Poznania, TYWENT z Tyczyna.
 
- start -   - o firmie -   - kontakt -   - upłynnienia -   - do góry -
- praca -   - usługi-   - oferta -   - mapa serwisu -
opisy produktów w formacie pdf
- wyszukiwarka strony -